OPPO Enco Air2 PRO (W33)
Відео 26Фото 25 |
OPPO Enco Air2 PRO |
|
Повністю бездротові внутрішньоканальні навушники занурювального типу з акцентом на якісному звучанні та тривалому часі автономної роботи. У кожному навушнику встановлено кілька високочутливих мікрофонів, які разом із цифровими алгоритмами аналізують навколишній шум і за допомогою фазових маніпуляцій зводять навколишній шум до мінімуму. Як альтернатива передбачений «прозорий режим», що дозволяє повернути всі навколишні звуки одним натисканням кнопки.
Навушники обладнані збільшеними 12.4 мм динамічними драйверами, здатними відтворювати частотний діапазон від 20 Гц до 20 Кгц. Звучать вони універсально, досить вміло відтворюючи музику всіх жанрів із чітко помітними верхами, середніми та низькими частотами. Для басхедів передбачено спеціальний режим Bass Boost, який робить низ чіткішим і щільнішим. Підтримується ігровий режим, за якого знижується час затримки під час передачі сигналу від смартфона до навушників.
Виробник обіцяє максимальний інпут лаг в районі 94 мс, що досить близько до показників затримки спеціалізованих геймерських пристроях. Використання сучасного інтерфейсу Bluetooth 5.2 забезпечує стійке сполучення із джерелом сигналу на відстані до 10 метрів, споживаючи при цьому мінімум енергії. Зокрема, виробник гарантує до 7 годин автономної роботи від одного заряду та ще 28 годин при використанні зарядного кейсу.
За допомогою швидкої зарядки навушники, що сіли, за 5 хвилин можна зарядити на ще одну годину роботи. Управління відтворенням та гучністю традиції здійснюється за допомогою накладених на самих навушниках сенсорних панелей. На додачу до всього OPPO Enco Air2 PRO оснащені захистом від вологи за стандартом IPX4, підтримують автопаузу, режим Multipoint і голосове управління (Amazon Alexa, Siri, Google Assistant).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OPPO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OPPO.
Купити OPPO Enco Air2 PRO
Усі ціни 71 →Навушники OPPO Enco Air2 Pro White (ETE21 White) ETE21 White | 2 499 грн. |
Навушники OPPO Enco Air 2 PRO (ETE21) White | 2 999 грн. |
Навушники Oppo Enco Air2 Pro (ETE21) Grey | 2 099 грн. |
Навушники бездротові TWS Oppo Enco Air2 Pro ETE21 White | 2 999 грн. |
Наушники OPPO Enco Air 2 Pro white | 2 090 грн. |
Використовую в основному в поєднанні з ноутом, буває важко підключитися, якщо переходити з однієї ОС на іншу (але звинувачую в цьому ноут, тому що телефон завжди добре працює) Гарний звук
Довго тримають заряд Хороший зв'язок (через стіну передає без перешкод) неодноразово рятували від гучного хропіння і шуму (включав звуки дощу), тобто звукоізоляція непогана (але без музики режим шумоподавлення марний) Озвучення перемикань режимів навіть не англійською
Через рік, іноді одна амбюшура у вусі залишається (не міняв на запасні ще) Хотілося б щоб був зрозумілий режим сполучення, нібито відкрив кейс, і підключай або щоб діод якось особливо горів (кілька разів він горів білим, але що це хз – в інструкції не знайшов) embu08: користуюся OPPO Enco Air2 PRO більше року |
Гарна модель. Звук нормальний, але були завищені очікування від нього (мої провідні аірподси звучатимуть трохи краще на високій гучності). Але бас на висоті Автономність на висоті
Гарний звук, особливо бас Зручний тач Трохи випадають із вух |