Поверхневий насос Optima CPm 200
Фото 4 |
Optima CPm 200 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima CPm 200
Усі ціни 20 →Насос поверхневий OPTIMA відцентровий для чистої води CPМ200 1500Вт 12м³/ч | 7 205 грн. |
Optima CPm 200 | 6 955 грн. |
Насос відцентровий Optima CPm 200 1,5кВт 171013032075 | 6 955 грн. |
Поверхностный центробежный насос Optima CPm 200 1,5кВт | 6 973 грн. |
Насос центробежный Optima CPm 200 1,5кВт | 6 955 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →