Поверхневий насос Optima JET150
Фото 3 |
Optima JET150 відцентровийежектор |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima JET150
Усі ціни 78 →Optima JET150 | 3 435 грн. |
Насос відцентровий Optima JET150 1,3кВт чавун довгий 171013032091 | 3 435 грн. |
Насос центробежный Optima JET150 1.3 кВт | 3 423 грн. |
Насос центробежный Optima JET150 1,3кВт чугун длинный | 3 435 грн. |
Насос поверхневий Optima JET150-PL, 3.6м куб. (8097) | 3 435 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Optima JET150:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Модель JET150S — поставляється з корпусом з нержавіючої сталі
- Модель JET150PL — поставляється з робочим колесом виконаним із пластику
Модификації Optima JET150
Ціни на Optima JET150 |
---|---|---|---|---|
Optima JET150 | від 3 132 грн. | 86 пропозицій | ||
Optima JET200 | від 5 083 грн. | 55 пропозицій | ||
Optima JET100 | від 3 109 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →