Поверхневий насос Optima MH-6B
Optima MH-6B продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima MH-6B
Усі ціни 21 →Насос поверхневий OPTIMA відцентровий для чистої води MH-6B 2200Вт 42м³/ч | 8 352 грн. |
Optima MH-6B | 8 082 грн. |
Насос вихровий Optima MH-6B 2,2кВт 171013032073 | 8 082 грн. |
Optima MH-6B | 8 073 грн. |
Насос центробежный Optima MH-6B 2,2кВт | 8 082 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →