Заглибний насос Optima OP 5.1-48/6 F
Фото 3 |
Optima OP 5.1-48/6 F поплавковий вимикач 5 м³/год 48 м 5 м³/год 56 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima OP 5.1-48/6 F
Усі ціни 62 →Насос свердловинний OPTIMA відцентровий багатоступінчастий OP 5.1-48/6F 60 | 6 274 грн. |
Optima OP 5,1 - 48/6 | 5 880 грн. |
Насос колодязний Optima OP 5,1-48/6 F 0,6 кВт (з поплавком) 171013032119 | 6 274 грн. |
Насос колодезный Optima Op 5,1-48/6 | 5 858 грн. |
Насос колодезный OPTIMA OP 5,1 - 48/6 F 0,6 кВт ( с поплавком ) | 6 274 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Optima OP 5.1-48/6 F
Ціни на Optima OP 5.1-48/6 F |
---|---|---|---|---|
Optima OP 5.1-48/6 F | від 5 410 грн. | 68 пропозицій | ||
Optima OP 5.1-56/7 F | від 5 566 грн. | 67 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →