Заглибний насос Optima V1300
Optima V1300 продуктивніпоплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima V1300
Усі ціни 21 →Насос занурювальний фекальний OPTIMA вихровий V1300DF 1300Вт Hmax 12м 21м³ | 7 074 грн. |
Optima V1300 DF | 7 074 грн. |
Насос фекальний з ріжучим механізмом Optima V1300 DF 1.3кВт 171013032252 | 7 074 грн. |
Насос фекальный Optima V1300 Df 1.3 кВт | 7 048 грн. |
Насос фекальный с режущим механизмом Optima V1300 DF 1,3кВт | 7 074 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Optima V1300
Ціни на Optima V1300 |
---|---|---|---|---|
Optima V1100 | від 4 510 грн. | 37 пропозицій | ||
Optima V1300 | від 6 508 грн. | 22 пропозиції | ||
Optima V1500-QG | від 9 665 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →