Заглибний насос Optima V1500-QG
Optima V1500-QG продуктивніпоплавковий вимикачподрібнювач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima V1500-QG
Усі ціни 13 →Optima V1500-QG | 9 763 грн. |
Насос фекальний з ріжучим механізмом Optima V1500-QG 1.5 кВт 171013032253 | 9 736 грн. |
Optima V1500-QG | 9 763 грн. |
Optima Фекальный насос с режущим механизмом Optima V1500-QG 1.5 кВт | 9 763 грн. |
Насос фекальний з ріжучим механізмом Optima V1500-QG 1,5кВт 8694900303724 | 9 763 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Optima V1500-QG
Ціни на Optima V1500-QG |
---|---|---|---|---|
Optima V1100 | від 4 510 грн. | 37 пропозицій | ||
Optima V1300 | від 6 508 грн. | 24 пропозиції | ||
Optima V1500-QG | від 9 665 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →