Корм для кішок Optimeal Adult Sterilised with Salmon 700 g
Optimeal Adult Sterilised with Salmon 700 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimeal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimeal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimeal Adult Sterilised with Salmon 700 g
Усі ціни 7 →Сухий корм Optimeal для стерилізованих кішок та кастрованих котів з лососе | 248 грн. |
Сухий корм для кішок Optimeal для стерилізованих/кастрованих з лососем 700 | 305 грн. |
Optimeal Сухий корм для кішок Optimeal для стерилізованих/кастрованих з ло | 305 грн. |
Повнораціонний сухий корм Optimeal для стерилізованих кішок та кастрованих | 276 грн. |
Сухой корм для кошек Optimeal Sterilised з лососем 700 г (4820215368155) | 329 грн. |
Сухий корм для кішок Optimeal для стерилізованих/кастрованих з лососем 700 | 386 грн. |
Сухий корм Optimeal для стерилізованих кішок та кастрованих котів лосось 7 | 325 грн. |
Ключевые особенности рациона:
- коллаген и омега-3 жирные кислоты из цельной рыбы способствуют здоровью кожи и блеску шерсти
- аминокислота L-карнитин помогает превращать избыточную жировую массу в энергию
- содержание минеральных веществ в составе способствует здоровью мочевыводящих путей
Модификації Optimeal Adult Sterilised with Salmon
Ціни на Optimeal Adult Sterilised with Salmon |
---|---|---|---|---|
Optimeal Adult Sterilised with Salmon 700 g | від 248 грн. | 7 пропозицій | ||
Optimeal Adult Sterilised with Salmon 1.5 kg | від 421 грн. | 6 пропозицій | ||
Optimeal Adult Sterilised with Salmon 4 kg | від 999 грн. | 11 пропозицій | ||
Optimeal Adult Sterilised with Salmon 10 kg | від 2 890 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →