Протеїн Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 1.6 кг
Відео 22Фото 3 |
Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 1.59 kg 0.8 кг1.6 кг |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum Nutrition 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum Nutrition.
Купити Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 1.6 кг
Протеїн Гідролізат Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 1,59 кг Ваніль | 4 279 грн. |
Протеїн Гідролізат Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 1,59 кг Шоколад | 4 279 грн. |
Протеїн Optimum Nutrition Platinum HydroWhey 1590 р Смак Шоколад | 4 577 грн. |
Протеїн Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 1590 Шоколад (4384300953) | 13 290 грн. |
Протеїн Optimum Nutrition PLATINUM HYDROWHEY 1.59 кг Velocity Vanilla | 4 340 грн. |
- засвоєння! (чисті "цеглинки", майже відразу потрапляють у кров); - якість сировини; - смак, все-таки приємний - ціна (це майже амінки, тому й дорогий); - Швидко закінчується... Валентин К.: користуюся Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 1.59 kg менше місяця |
Висококласний протеїн
У лінійці виробника Optimum Nutrition протеїн відноситься до преміальних рішень. Перш за все це обумовлено застосовуваним сировиною і його висококласної очищенням. Так, джерелом білка в Platinum Hydrowhey виступає гідролізат молочної сироватки – самий очищений і швидко засвоюваний протеїн з мінімальною кількістю вуглеводів (в тому числі лактози) і жирів.
Загальна якість добавки також підтверджує і кількаразове потрапляння протеїну в Топи рейтингів авторитетного ресурсу Bodybuilding.com. А самі користувачі відзначають відсутність негативних реакцій з боку ШКТ.
Кращий амінокислотний профіль
До складу порошку крім гідролізованого ізоляту сироваткового протеїну додатково включена Трійця мікронізованих амінокислот з розгалуженим ланцюжком (лейцин, ізолейцин і валін). В результаті з рекомендованою 39-грамової порцією добавки в організм надходить 30 г білка, а в ньому міститься не менше 15.5 незамінних амінокислот, включаючи 8.8 г BCAA.
Такий амінокислотний профіль один з кращих на ринку: у переважної більшості інших протеїнів заявлено близько 5 – 6 г БЦА на порцію. Фактично з Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 1.6 кг можна зовсім відмовитися від окремого прийому BCAA або комплексних амінокислот для захисту і відновлення м'язів.
Інші фішки
Протеїн пропонується в банку з мірною ложкою всередині. Вибір смаків не найбільший, але традиційно популярні варіації є, включаючи шоколад і ваніль. До недоліків добавки варто віднести солідну калорійність (140 ккал), так як рекомендована доза тут більше підходить для цілей массонабора. Але якщо вам треба схуднути, то ніщо не заважає урізати порцію, наприклад, на 10 г.тоді енергетична цінність знизиться до 105 ккал, а кількість одержуваного білка все одно буде на високому рівні (22.5 г). До того ж в таких дозуваннях банки вистачить на довше (не на 40, а мінімум 54 прийоми).
Мінус спортпита — висока вартість. Хоча якщо ви хочете перевірити в справі один з кращих сироваткових протеїнів на ринку, то за Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 1.6 кг однозначно варто доплатити.
Модификації Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey
Ціни на Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey |
---|---|---|---|---|
Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 0.8 кг | від 2 316 грн. | 14 пропозицій | ||
Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 1.6 кг | від 4 279 грн. | 5 пропозицій |
Виробник - Оптимум, тут за якістю сировини у мене питань немає. Вони лідери на ринку з продуктами, які займають топи в рейтингу протів.
Відразу невеликий мінус тут не 100% гідролізат. Виробник додав BCAA.
Черпак є, вміщує порцію в 39 грам. Пробував і з молоком та водою. На смак відрізняється не дуже. Смак був полуничний, напрочуд трохи хімозний, але це не критично. В міру приємний. Мішається без грудок і піни.
Думав, що буде присутня невелика гіркота. Ця особливість є в чистих BCAA (є у складі), а гідролізат по суті це майже амінокислоти. Але все окей виявилося.
Тепер питання щодо засвоєння. Тут жодних проблем. Люблю пити зранку замість сніданку. ШКТ ще спить у такий час :) До деяких брендів, грубо кажучи, треба звикати тиждень. Цей протеїн шлунок полюбив одразу. Перетравлювати нічого не треба засвоюється одразу.
Разом: хто може дозволити купувати собі цей протеїн, беріть його. Але по суті його можна замінити звичайним якісним концентратом. Це більше маркетинг, але ще раз повторюся - "маркетинг" робітник!