Протеїн Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein 1.8 кг
Відео 13Фото 4 |
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein 1.82 kg 0.9 кг1.8 кг |
|
Казеїн виробництва Optimum Nutrition - це харчова добавка просунутого рівня, яка позиціонується в якості повільно засвоюваного білка для нічного відновлення м'язів. Серед "довгих" протеїнів за даними спортпітом закріпився статус одного з кращих продуктів світового ринку, що серед іншого підтверджує і рейтинг авторитетного ресурсу Bodybuilding.com. протеїн Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein 1.8 кг в якості джерела «будівельного матеріалу» для м'язової маси містить міцелярний казеїн преміум-якості.
З кожної 33-грамової порцією спортивної добавки спортсмен отримує 24 г білка з повільним засвоєнням. Його рекомендується вживати перед сном або між прийомами їжі. До переваг продукту відноситься як гідний амінокислотний профіль (включаючи 5 грам BCAA), так і високі концентрації кальцію (близько 40% від денної норми на порцію). До інших особливостей добавки відноситься наявність чотирьох варіантів смаку на вибір, помірна калорійність до 120 ккал (точне значення залежить від смакової варіації), низький вміст цукру і жиру (до 1 г кожного). Відзначимо також, що крім банки на 1.8 кг можна замовити меншу фасовку на 900 грам.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum Nutrition 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum Nutrition.
Купити Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein 1.8 кг
Усі ціни 28 →Протеин Optimum Gold Standard 100 Casein, 1.8 кг Ваниль CN897-1 | 3 865 грн. |
Протеин Optimum Nutrition 100 Gold Standard Casein 1,8 кг creamy vanilla | 3 606 грн. |
Протеїн Optimum Gold Standard 100 Casein, 1.8 кг. | 4 869 грн. |
Протеин Optimum Gold Standard 100 Casein, 1.8 кг Печенье-крем CN897-3 | 3 865 грн. |
Протеин Optimum Gold Standard 100 Casein, 1.8 кг Шоколад-арахис CN897-5 | 3 865 грн. |
- Супер смачний; - густа приємна консистенція з молоком; - приємно пити також із водою; - "Зручний" продукт, як заміна сніданку або на ніч. - Ціна (за якість потрібно платити). Валентин К.: користуюся Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein 0.9 kg кілька місяців |
Модификації Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein
Ціни на Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein |
---|---|---|---|---|
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein 0.9 кг | від 2 115 грн. | 22 пропозиції | ||
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein 1.8 кг | від 3 561 грн. | 28 пропозицій |
Купив банку 900 грамів на пробу з шоколадним смаком. Запах чудовий. Совок лежав зверху, золотого кольору до речі.
У шейкері протеїн перемішується швидко і без грудочок. Вжив я казеїн з нежирним молоком, розмішуючи порцію на 300 мл. Виходив коктейль трохи густуватий, а не як вода, який дуже приємно пити. Смак справжнього шоколаду, не дуже солодкий, що дуже добре, т.к. нудотність забиває весь смак. Пробував також із водою пити. Теж добре, але з молоком краще.
Я спробував зварити протеїн. Бренд популярний, на підробку потрапити дуже легко. Білок згортається, все окей. Також капнув йоду (перевірка на крахмаль), синього кольору не виявив.
Коли його пити? Ну, логічно пити його перед сном. Шлунку не важко, довго, поступово перетравлює підживлюючи м'язи. Але його дуже класно і зручно випити з ранку, замість сніданку. Працює аналогічно, до 12 години дня будеш ситим.
За підсумком хочу сказати що це смачний якісний протеїн який добре підходить як додатковий прийом їжі. Раджу купити бодай одну банку і спробувати.