Свердлильний верстат Optimum OPTIdrill DM 50 3071050
Фото 6 |
Optimum OPTIdrill DM 50 3071050 |
|
Плавний пуск
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimum OPTIdrill DM 50 3071050
Усі ціни 6 →Свердлильний верстат на магнітній основі optimum dm 50 (3071050) | 22 200 грн. |
Магнитный сверлильный станок Optimum OPTIdrill DM 50 3071050 | 23 515 грн. |
Сверлильный станок на магнитном основании OPTIMUM DM 50 3071050 | 24 242 грн. |
Optimum 3071050 | 27 920 грн. |
Optimum 3071050 | 28 618 грн. |
Optimum 3071050 | 29 316 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →