Свердлильний верстат Optimum OPTIdrill DM 35V 3071135
Фото 7 |
Optimum OPTIdrill DM 35V 3071135 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimum OPTIdrill DM 35V 3071135
Усі ціни 8 →Свердлильний верстат на магнітній станині Optimum OPTIdrill DM 35V 3071135 | 21 200 грн. |
Сверлильный станок на магнитной станине Optimum OPTIdrill DM 35V 3071135 | 22 254 грн. |
Сверлильный станок на магнитном основании OPTIMUM DM 35V 3071135 | 22 943 грн. |
Optimum 3071135 | 28 920 грн. |
Optimum 3071135 | 29 643 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →