Свердлильний верстат Optimum OPTIdrill DM 38VF 3071338
Фото 12 |
Optimum OPTIdrill DM 38VF 3071338 |
|
Вбудований спиртовий рівень
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimum OPTIdrill DM 38VF 3071338
Усі ціни 10 →Свердлильний верстат Optimum Maschinen OPTIdrill DM 38 VF (3071338) | 22 780 грн. |
Магнитный сверлильный станок Optimum Maschinen OPTIdrill DM 38VF 3071338 | 23 025 грн. |
Сверлильный станок на магнитном основании OPTIMUM DM 38VF 3071338 | 22 094 грн. |
Optimum Magnetyczna 1560W (3071338) Dm38Vf | 26 680 грн. |
Optimum Magnetyczna 1560W (3071338) Dm38Vf | 27 347 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →