Свердлильний верстат Optimum OPTIdrill D 33Pro 3003040
Optimum OPTIdrill D 33Pro 3003040 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimum OPTIdrill D 33Pro 3003040
Усі ціни 10 →Сверлильный станок Optimum OPTIdrill D 33Pro 400 V 3003040 | 49 883 грн. |
Свердлильний верстат Optimum Maschinen OPTIdrill D 33 PRO/400 (3003040) | 46 300 грн. |
Сверлильный станок Optimum Maschinen OPTIdrill B33 PRO (400V) 3003040 | 49 883 грн. |
Вертикально- сверлильный станок OPTIdrill D 33Pro 3003040 | 49 883 грн. |
Optimum 3003040 | 64 000 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →