Свердлильний верстат Optimum OPTIdrill DM 60V 3071160
Фото 7 |
Optimum OPTIdrill DM 60V 3071160 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimum OPTIdrill DM 60V 3071160
Усі ціни 7 →Сверлільний верстат на магнітній станині Optimum OPTIdrill DM 60V 3071160 | 32 750 грн. |
Магнитный сверлильный станок Optimum OPTIdrill DM60V 3071160 | 34 267 грн. |
Сверлильный станок на магнитном основании OPTIMUM DM 60V 3071160 | 34 229 грн. |
Сверлильный станок на магнитном основании OPTIMUM DM 60V 3071160 | 32 854 грн. |
Optimum 3071160 | 43 360 грн. |
Optimum 3071160 | 44 444 грн. |
Optimum 3071160 | 45 528 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →