Свердлильний верстат Optimum OPTIdrill DM 36VT 3071236
Фото 8 |
Optimum OPTIdrill DM 36VT 3071236 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimum OPTIdrill DM 36VT 3071236
Усі ціни 7 →Свердлильний верстат Optimum Maschinen OPTIdrill DM 36 VT (3071236) | 33 500 грн. |
Сверлильный станок на магнитной основе Optimum Maschinen OPTIdrill DM 36VT | 35 099 грн. |
Сверлильный станок на магнитном основании OPTIMUM DM 36VT 3071236 | 33 652 грн. |
Сверлильный станок на магнитном основании OPTIMUM DM 36VT 3071236 | 34 551 грн. |
Optimum 3071236 | 41 520 грн. |
Optimum 3071236 | 42 558 грн. |
Optimum 3071236 | 43 596 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →