Автомобільний інвертор Orbus ORMS150
Orbus ORMS150 150 Вт2500 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orbus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orbus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orbus ORMS150
Усі ціни 9 →Инвертор напряжения ORBUS ORMS150 (150Вт), 12/220V, approximated, 1 Shuko, | 1 230 грн. |
Инвертор напряжения ORBUS ORMS150 (150Вт), 12 / 220V, approximated, 1 Shuk | 958 грн. |
Orbus ORMS150 29015 | 899 грн. |
Інвертор напруги ORBUS ORMS150 150 Вт, 12В (YT29015) | 1 065 грн. |
Інвертор напруги ORMS150 150 Вт, 12/220 В ORBUS | 827 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Orbus ORMS150
Ціни на Orbus ORMS150 |
---|---|---|---|---|
Orbus ORMS150 | від 827 грн. | 9 пропозицій | ||
Orbus ORMS2500 | від 5 757 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →