Автомобільний інвертор Mervesan MSI-15012
Mervesan MSI-15012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mervesan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mervesan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mervesan MSI-15012
Усі ціни 18 →Инвертор напряжения Mervesan MSI-15012 (150W), 12/220V, approximated, 1Shu | 2 070 грн. |
Инвертор напряжения Mervesan msi-15012 (150w) (msi-150-12/28977) | 2 807 грн. |
Перетворювач DC-AC Mervesan MSI-150-12 MSI-150-12/28977 | 2 585 грн. |
Інвертор напруги Mervesan MSI-15012 (150W) (MSI-150-12/28977) MSI-150-12/2 | 2 808 грн. |
Mervesan MSI-15012 (150W) (MSI-150-12/28977) MSI-150-12/28977 | 2 799 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →