Автомобільний інвертор UKC SSK-500W
Відео 1Фото 8 |
UKC SSK-500W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UKC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UKC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити UKC SSK-500W
Усі ціни 7 →Інвертор UKC SSK-500W/220В + USB | 1 859 грн. |
Автомобільний інвертор UKC SSK-500W | 2 016 грн. |
Інвертор автомобільний UKC 12V - 220V 500W Перетворювач Напруження з Функц | 1 984 грн. |
Перетворювач струму автомобільний UKC SSK-500W USB DC/AC Інвертор перетвор | 890 грн. |
Перетворювач авто інвертор UKC 12V-220V 500W | 764 грн. |
Перетворювач авто інвертор UKC 12V-220V 500W | 813 грн. |
Перетворювач напруги інвертор UKC SSK 500W, 12V-220V Gold (4646352614) | 972 грн. |
1) Легкий. 2) Простий у використанні 3) є захист від розряду 4) є захист від короткого замикання 5) є 2 автомобільні запобіжники по 40а 6) Добротний кабель із крокодилами 7) компактний, вміститься навіть у шкільний рюкзак без проблем 8) без кулера 100% безшумний 9) Захисту спрацьовують Тільки зі звуковим сигналом 10) є звукове попередження про майже розряджений акумулятор. 11) Спокійно витягує Будь-які лампи освітлення на 220 вольт, модифікований синус підходить для всіх імпульсних блоків живлення, в тому числі і для зарядок гаджетів. 1) Дуже сильно галасливий кулер, але я його вийняв. 2) Особисто для мене мінус – звукова сигналізація, але циркулем я її зламав, тому що вона мені не потрібна. 3) 2 маленьких трансформатора всередині, на вигляд не більше 250 ватів кожен, тому я впевнений, що немає там заявленого 1 кВт потужності. 4) USB порт вбудований в інвертор не заряджає гаджети, 0.1а всього, вистачає тільки для живлення USB приладів, нібито USB світильника Егор Тростянков: користуюся UKC SSK-1000W менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації UKC SSK-500W
Ціни на UKC SSK-500W |
---|---|---|---|---|
UKC SSK-500W | від 764 грн. | 8 пропозицій | ||
UKC SSK-1000W | від 922 грн. | 15 пропозицій | ||
UKC SSK-1500W | від 1 904 грн. | 3 пропозиції | ||
UKC SSK-2000W | від 1 400 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Загалом я задоволений ним, користуюсь коли немає світла, або якщо йду в похід, то беру його з акумулятором на 12в, і у мене навіть у лісі є 220 вольт розетка)