Наручний годинник Orient KV0005B10B
Відео 2Фото 5 |
Orient KV0005B10B |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orient 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orient.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orient KV0005B10B
Усі ціни 6 →Orient RA-KV0005B10B | 6 700 грн. |
Чоловічий наручний годинник Orient RA-KV0005B10B Сталевий\Чорний з хроногр | 10 299 грн. |
Чоловічий наручний годинник Orient RA-KV0005B10B Сталевий\Чорний з хроногр | 10 198 грн. |
Чоловічий наручний годинник з хронографом Orient RA-KV0005B10B Сталевий\Чо | 10 198 грн. |
Чоловічий унікальний наручний годинник Orient RA-KV0005B10B Сталевий\Чорни | 10 198 грн. |
Годинник ORIENT CHRONOGRAPH RA-KV0005B10B | 7 084 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →