Наручний годинник FESTINA F20450/5
Відео 2Фото 2 |
FESTINA F20450/5 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FESTINA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FESTINA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FESTINA F20450/5
Усі ціни 6 →Годинник Festina Chrono Sport F20450/5 | 8 730 грн. |
Чоловічий годинник FESTINA F20450/5 | 8 730 грн. |
Festina Chrono Sport F20450/5 | 8 730 грн. |
Часы Festina Chrono Sport F20450/5 | 8 730 грн. |
Часы Festina F20450/5 | 8 730 грн. |
Часы Festina Chrono Sport F20450/5 | 8 730 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →