Наручний годинник Orient RA-AK0002S
Відео 3 |
Orient RA-AK0002S |
|
PVD покриття кольору «жовте золото».
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orient 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orient.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orient RA-AK0002S
Orient RA-AK0002S10B | 13 300 грн. |
Чоловічий наручний годинник із сапфіровим склом Orient RA-AK0002S10B Золот | 20 456 грн. |
Чоловічий шикарний наручний годинник Orient RA-AK0002S10B Золото\Чорний | 20 256 грн. |
Чоловічий наручний годинник Orient RA-AK0002S10B Золото\Чорний з сапфірови | 20 256 грн. |
Чоловічий наручний годинник з автопідзаводом та з ручним заводом Orient RA | 20 256 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →