Сковорідка Oscar Master OSR-1102-26 26 см
Фото 5 | 926 грн. Купити! Сковорода OSCAR MASTER OSR-1102-26 (260мм)Маркетплейс: Rozetka.ua Розумна ламаЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Oscar Master OSR-1102-26 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oscar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oscar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Oscar Master OSR-1102-26
Ціни на Oscar Master OSR-1102-26 |
---|---|---|---|---|
Oscar Master OSR-1102-20 20 см | від 363 грн. | 14 пропозицій | ||
Oscar Master OSR-1102-24 24 см | від 404 грн. | 15 пропозицій | ||
Oscar Master OSR-1102-26 26 см | від 926 грн. | 1 пропозиція | ||
Oscar Master OSR-1102-28 28 см | від 579 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →