Сковорідка Oscar Chef OSR-1101-20 20 см
Фото 4 |
Oscar Chef OSR-1101-20 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oscar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oscar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oscar Chef OSR-1101-20 20 см
Усі ціни 14 →Сковорода Oscar Chef, 20 см (OSR-1101-20) | 311 грн. |
Сковорода Oscar Chef 20 см (OSR-1101-20) | 417 грн. |
Сковорода Oscar Chef без кришки 20 см (OSR-1101-20) OSR-1101-20 | 418 грн. |
Сковорода Oscar Chef без кришки 20 см (OSR-1101-20) OSR-1101-20 | 436 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Oscar Chef OSR-1101-20
Ціни на Oscar Chef OSR-1101-20 |
---|---|---|---|---|
Oscar Chef OSR-1101-20 20 см | від 300 грн. | 15 пропозицій | ||
Oscar Chef OSR-1101-24 24 см | від 395 грн. | 14 пропозицій | ||
Oscar Chef OSR-1101-26 26 см | від 420 грн. | 15 пропозицій | ||
Oscar Chef OSR-1101-28 28 см | від 527 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →