Сковорідка Oscar Nova OSR-1109-24 24 см графіт
Фото 4 |
Oscar Nova OSR-1109-24 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oscar Nova OSR-1109-24 24 см графіт
Усі ціни 9 →Сковорода Oscar Nova глубокая 24 см (OSR-1109-24) | 623 грн. |
Сковорода Oscar Nova глибока 24 см (OSR-1109-24) | 623 грн. |
Сковорода OSCAR NOVA глубокая24 см б/крышки (OSR-1109-24) OSR-1109-24 | 623 грн. |
Сковорода Oscar Nova глибока 24 см (OSR-1109-24) | 725 грн. |
Oscar Nova 24 см (OSR-1109-24) OSR-1109-24 | 609 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →