Сковорідка Oscar Master OSR-1102-24 24 см
Фото 5 |
Oscar Master OSR-1102-24 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oscar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oscar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oscar Master OSR-1102-24 24 см
Усі ціни 14 →Сковорода Oscar Master 24 см (OSR-1102-24) | 647 грн. |
Сковорода Oscar Master 24 см (OSR-1102-24) | 647 грн. |
Сковорода Oscar Master 24 см (OSR-1102-24) OSR-1102-24 | 782 грн. |
Сковорода Oscar Master 24 см (OSR-1102-24) OSR-1102-24 | 645 грн. |
Сковорода Oscar Master 24 см (OSR-1102-24) | 680 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Oscar Master OSR-1102-24
Ціни на Oscar Master OSR-1102-24 |
---|---|---|---|---|
Oscar Master OSR-1102-20 20 см | від 363 грн. | 17 пропозицій | ||
Oscar Master OSR-1102-24 24 см | від 404 грн. | 20 пропозицій | ||
Oscar Master OSR-1102-26 26 см | від 926 грн. | 2 пропозиції | ||
Oscar Master OSR-1102-28 28 см | від 579 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →