Сковорідка Lessner Chocolate 88364-24 24 см
Фото 3 |
Lessner Chocolate 88364-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lessner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lessner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lessner Chocolate 88364-24 24 см
Сковорода Lessner Chocolate Line з кришкою 24 см (88364-24) | 609 грн. |
Сковорода LESSNER d=240мм (88364-24) Chocolate Line | 799 грн. |
Сковорода Lessner Chocolate Line з кришкою 24 см (88364-24) | 798 грн. |
Сковорода з кришкою Lessner Chocolate Line d24 см алюміній з мармуровим по | 765 грн. |
Модификації Lessner Chocolate 88364-24
Ціни на Lessner Chocolate 88364-24 |
---|---|---|---|---|
Lessner Chocolate 88364-20 20 см | від 465 грн. | 5 пропозицій | ||
Lessner Chocolate 88364-24 24 см | від 609 грн. | 5 пропозицій | ||
Lessner Chocolate 88364-26 26 см | від 689 грн. | 9 пропозицій | ||
Lessner Chocolate 88364-28 28 см | від 729 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →