Машинка для стрижки Oster 616-91
Відео 2Фото 6 |
Oster 616-91 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oster 616-91
Машинка для стриження Oster 616-91 2 ножі 0,25 і 3 мм | 4 445 грн. |
Машинка зі змінним ножем OSTER 616-91 | 5 382 грн. |
Машинка для стрижки Oster 616-91 | 4 677 грн. |
Машинка для стрижки Oster 616-91 мережева чорна (OST616) | 5 012 грн. |
0 1 1 11 |
замовила на цьому сайті! Буду до суду подавати. Вже тиждень не працюю. За день втрачаю тисячу гривень!! Машина однієї маделі, а ножі іншою. Візуально не відрізнити, лише у роботі зрозуміло. Сьогодні лаялася, довелося шлюб особисто привозити. Купу паперів заповнювати, і.. Увага! Сервісний центр мене судитиме 14 днів! А потім поінформує!! Вперше щаслива, що в мене клієнти адвокати, прокурори. Модель супер, але не цьому сайьк Модель супер, але ножі не набір. Китайці збирали щойно купив(ла) Oster 616-91 |
хороша робоча "КОНЯЧКА" старим 2 вже по 5-7 років вирішила оновити купила не шкодую! практична один раз на пів року перегин дроту користуюся Oster 616-91 тиждень рекомендую купити обов'язково |
Чудова машинка, користуюся майже рік, жодного разу не підводила. Як писали вище, при регулярному догляді прослужить вічно. Нагрівається при тривалій роботі Юлия Кривцова: користуюся Oster 616-91 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 13 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →