Протеїн OstroVit Delicious Whey 0.7 кг
OstroVit Delicious Whey 0.7 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OstroVit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OstroVit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OstroVit Delicious Whey 0.7 кг
Протеїн OstroVit WHEYlicious 700 г Вершково-персиковий (5903933900759) | 924 грн. |
Протеїн OstroVit WHEYlicious 700 г Полуничні вафлі (5903933900711) | 924 грн. |
Протеїн OstroVit WHEYlicious 700 г Шоколад-банан (5903933900780) | 924 грн. |
Протеїн OstroVit Delicious WHEY Protein Shake 700 г Полуничні вафлі | 1 011 грн. |
Протеїн OstroVit Delicious WHEY Protein Shake 700 г Солона карамель | 1 011 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →