Протеїн Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 0.5 кг
Відео 21Фото 3 |
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 0.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scitec Nutrition 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scitec Nutrition.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 0.5 кг
Усі ціни 128 →Протеїн Scitec Nutrition Whey Protein Professional Coconut 500 г | 743 грн. |
Протеин Scitec 100 Whey Protein Professional, 500 грамм Арахисовая паста C | 840 грн. |
Протеин Scitec Nutrition 100 Whey Protein Professional 500g banana | 852 грн. |
Scitec Nutrition Whey Protein Professional 500 г шоколад-лісовий горіх | 825 грн. |
Scitec Nutrition 100 Whey Protein Professional 500 гр. Клубника | 689 грн. |
ще 20 пропозицій
- запах та смак; - Якість протеїну; - Захист протеїну від зовнішнього середовища; - Наявність ферментів. - невелика кількість швидких вуглеводів; - сумнівна цінність глутаміну та таурину на додачу. Валентин К.: користуюся Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2.35 kg кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional
Ціни на Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional |
---|---|---|---|---|
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 0 кг | від 59 грн. | 65 пропозицій | ||
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 0.5 кг | від 689 грн. | 147 пропозицій | ||
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 0.9 кг | від 1 095 грн. | 150 пропозицій | ||
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 1 кг | від 1 173 грн. | 22 пропозиції | ||
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2.4 кг | від 2 484 грн. | 152 пропозиції | ||
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 5 кг | від 6 015 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
У складі є швидкі вуглеводи, ось тут мінус, можна було б і обійтися без цього, підсолоджувачів зазвичай вистачає.
Сподобалося, що захисний блістер під кришкою щільно сидів. У деяких протів він тримається на чесному слові, відкриваєш кришку разом із цією “фольгою”. Мірний черпак присутній.
Перемішується протеїн добре. Піна відсутня. Смак у мене був полуничний. Запах бомба, що також впливає на смак, - насичений, не нудотний, насолода помірна (хоч і комбо з підсолоджувачів та швидких цукрів). Запаху сироватки не було.
За якістю: на зубах липне, зварив також одну порцію – білок згорнувся.
Загалом вибір добрий, грошей своїх коштує. Можна купувати сміливо.