Всесезонна шина Ovation VI-07 AS 225/65 R16C 112R
![]() |
Виберіть розмір шин
Ovation VI-07 AS 225/65 R16C 112R 225/65 R16 112 R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля

Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Купити Ovation VI-07 AS 225/65 R16C 112R
Усі ціни 19 →| 3 048 грн. |
Ovation VI-07 AS (225/65R16C 112/110R) | 2 981 грн. | ![]() |
Всесезонна шина OVATION VI-07AS 225/65R16C 112/110R | 2 776 грн. | ![]() |
OVATION Всесезонна шина OVATION VI-07AS 225/65R16C 112/110R | 2 967 грн. |
| 2 781 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →