Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Ovation

Всесезонна шина Ovation VI-07 AS 225/65 R16C 112R

Фото - Шини Ovation VI-07 AS 225/65 R16C 112R
Виберіть розмір шин
Ovation VI-07 AS 225/65 R16C 112R
225/65 R16
112
R
Сезон
всесезонна
Тип
комерційна
Ширина
225 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
112
Індекс швидкості
R
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.

Купити Ovation VI-07 AS 225/65 R16C 112R

Усі ціни 19 →

Ovation VI-07 AS 225/65 R16C 112/110R

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 048 грн.

Ovation VI-07 AS (225/65R16C 112/110R)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 981 грн.

Всесезонна шина OVATION VI-07AS 225/65R16C 112/110R

Диаметр шины: 16C" * Индекс нагрузки шины: 112/110 * Индекс скорости: R * Высота профиля шины: 65 * Сезонность шин: Всесезонн... щеые шины * Країна виробництва: Китай * Тип авто: Легкогрузовые * Шипи: Без шипів * Ширина шини: 225 * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 225/65R16C * Класс шины: C (Эконом) *
Tyresale.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 776 грн.

OVATION Всесезонна шина OVATION VI-07AS 225/65R16C 112/110R

Диаметр шины: 16C" * Индекс нагрузки шины: 112/110 * Индекс скорости: R * Высота профиля шины: 65 * Сезонность шин: Всесезонн... щеые шины * Країна виробництва: Китай * Тип авто: Легкогрузовые * Шипи: Без шипів * Ширина шини: 225 * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 225/65R16C * Класс шины: C (Эконом) *
Rezina.ccЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 967 грн.

OVATION Всесезонна шина OVATION VI-07AS 225/65R16C 112/110R

Диаметр шины: 16C" * Индекс нагрузки шины: 112/110 * Индекс скорости: R * Высота профиля шины: 65 * Сезонность шин: Всесезонн... щеые шины * Країна виробництва: Китай * Тип авто: Легкогрузовые * Шипи: Без шипів * Ширина шини: 225 * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 225/65R16C * Класс шины: C (Эконом) *
Faynaguma.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 781 грн.
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на Ovation VI-07 AS 225/65 R16C 112R

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна