Зимова шина Ovation W-586 235/60 R18 107H
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Ovation W-586 235/60 R18 107H 235/60 R18 107 H 235/60 R18 107 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation W-586 235/60 R18 107H
Шина Ovation W586 235/60 R18 107H XL | 3 159 грн. |
Ovation W586 235/60 R18 107H XL | 3 255 грн. |
Ovation W586 235/60 R18 107H XL | 3 300 грн. |
Ovation W-586 235/60 R18 107H XL 96552 | 3 390 грн. |
Ovation W586 235/60 R18 107H XL | 3 300 грн. |
Відеоогляди
Модификації Ovation W-586 235/60 R18 107H
Ціни на Ovation W-586 235/60 R18 107H |
---|---|---|---|---|
Ovation W-586 235/60 R18 107H | від 3 159 грн. | 5 пропозицій | ||
Ovation W-586 235/60 R18 107W | від 9 812 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →