Штампований диск Dorozhna Karta Daewoo 5x13/4x100 ET49 DIA56,6
від 1 132 до 2 070 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):13 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації Dorozhna Karta Daewoo 7
Характеристики
Dorozhna Karta Daewoo 5x13/4x100 ET49 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dorozhna Karta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dorozhna Karta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dorozhna Karta Daewoo 5x13/4x100 ET49 DIA56,6
Сортувати
Дорожная Карта Daewoo W5.0 R13 PCD4x100 ET49 DIA56.56 Black | 2 070 грн. |
Дорожная Карта Daewoo 5x13 4x100 ET49 DIA56.6 Black | 1 450 грн. |
Диск DK Daewoo R13 W5,0 PCD4x100 ET49 DIA56,6 | 1 450 грн. |
Дорожная Карта Daewoo (R13 W5 PCD4x100 ET49 DIA56,6) 1590137 | 1 320 грн. |
Диск Дорожня Карта Daewoo 5x13 4x100 ET49 DIA56.6 | 1 439 грн. |
Дорожная Карта Daewoo 5x13 4x100 ET49 DIA56.6 | 1 500 грн. |
Диск DK Daewoo black R13 W5,0 PCD4x100 ET49 DIA56,6 | 1 400 грн. |
Дорожная Карта Daewoo W5.0 R13 PCD4x100 ET49 DIA56.56 Metallic | 1 132 грн. |
Диск Дорожня Карта Daewoo 5x13 4x100 ET49 DIA56.6 Black | 1 379 грн. |
Закрити
Схожі