Литий диск Lawu 540 5,5x13/4x114,3 ET35 DIA67,1
від 1 918 до 2 158 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):13 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Lawu 540 1
Характеристики
Lawu 540 5,5x13/4x114,3 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lawu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lawu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lawu 540 5,5x13/4x114,3 ET35 DIA67,1
Сортувати
Lawu SL-540 5.5x13 4x114.3 ET35 DIA67.1 HB | 2 100 грн. |
Диск Lawu SL-540 HB R13 W5,5 PCD4x114,3 ET35 DIA67,1 | 2 051 грн. |
Lawu Lawu SL-540 5.5x13 4x114.3 ET35 DIA67.1 HB | 1 920 грн. |
Lawu SL-540 (R13 W5,5 PCD4x114,3 ET35 DIA67,1) 1896116 | 1 918 грн. |
Диск Lawu SL-540 5.5x13 4x114.3 ET35 DIA67.1 HB | 2 158 грн. |
Закрити
Схожі