Зимова шина Ovation WV-06 185/75 R16C 104R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Ovation WV-06 185/75 R16C 104R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation WV-06 185/75 R16C 104R
Усі ціни 9 →Ecovision WV-06 185/75 R16C 104/102R | 3 052 грн. |
Ecovision WV-06 185/75 R16C 104/102R | 3 080 грн. |
Ovation WV-06 (185/75R16C 104R) | 2 964 грн. |
Зимние шины Ovation WV-06 Ecovision 185/75 R16C 104/102R 1000823485 | 3 244 грн. |
Ecovision WV-06 185/75 R16C 104/102R 89248 | 2 501 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →