Карта пам'яті OWC Atlas Ultra SDXC V90 UHS-II 64 ГБ (OWCSDV90U0064)
OWC Atlas Ultra SDXC V90 UHS-II 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OWC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OWC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OWC Atlas Ultra SDXC V90 UHS-II 64 ГБ
OWC 64GB Atlas ULTRA SDHC UHS-II V90 Media Card OWCSDV90U0064 | 3 295 грн. |
Карта пам'яті OWC 64GB Atlas ULTRA SDHC UHS-II V90 Media Card (OWCSDV90U00 | 3 341 грн. |
OWC Atlas Ultra SDXC V90 UHS-II | 15 375 грн. |
Відеоогляди
Модификації OWC Atlas Ultra SDXC V90 UHS-II
Ціни на OWC Atlas Ultra SDXC V90 UHS-II |
---|---|---|---|---|
OWC Atlas Ultra SDXC V90 UHS-II 64 ГБ | від 3 295 грн. | 3 пропозиції | ||
OWC Atlas Ultra SDXC V90 UHS-II 128 ГБ | від 6 237 грн. | 1 пропозиція | ||
OWC Atlas Ultra SDXC V90 UHS-II 256 ГБ | від 11 139 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →