Карта пам'яті OWC Atlas Pro SDXC V60 UHS-II 64 ГБ (OWCSDV60P0064)
OWC Atlas Pro SDXC V60 UHS-II 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OWC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OWC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації OWC Atlas Pro SDXC V60 UHS-II
Ціни на OWC Atlas Pro SDXC V60 UHS-II |
---|---|---|---|---|
OWC Atlas Pro SDXC V60 UHS-II 64 ГБ | від 1 310 грн. | 2 пропозиції | ||
OWC Atlas Pro SDXC V60 UHS-II 128 ГБ | від 2 227 грн. | 1 пропозиція | ||
OWC Atlas Pro SDXC V60 UHS-II 256 ГБ | від 4 010 грн. | 1 пропозиція | ||
OWC Atlas Pro SDXC V60 UHS-II 512 ГБ | від 7 129 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →