Вантажна шина Ozka IND 80 16/70 R24 169A2
Виберіть розмір вантажної шини
Ozka IND 80 16/70 R24 169A2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ozka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ozka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ozka IND 80 16/70 R24 169A2
Cільгосп шина OZKA IND80 16/70-24 169A2 | 18 743 грн. |
OZKA Cільгосп шина OZKA IND80 16/70-24 169A2 | 18 832 грн. |
Шини Ozka IND80 (индустриальная) 16/70 R24 169A2 16PR | 17 775 грн. |
Всесезонні шини Ozka IND80 (індустріальна) 16/70 R24 169A2 16PR | 20 695 грн. |