Вантажна шина Petlas IND 15 405/70 R24 152B
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas IND 15 405/70 R24 152B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas IND 15 405/70 R24 152B
Усі ціни 12 →Petlas IND15 405/70-24 152B (PR14) | 20 376 грн. |
Petlas IND15 (405/70R24 152B) | 18 245 грн. |
Petlas IND15 (405/70R24 152B) | 19 661 грн. |
Шини Petlas IND-15 (индустриальная) 405/70 R24 152B 14PR | 18 097 грн. |
Индустриальная шина PETLAS IND-15 (універсальна) 405/70-24 152B 14PR | 18 145 грн. |
ще 7 пропозицій