Вантажна шина Ozka IND 80 400/70 R24 166A2
Виберіть розмір вантажної шини
Ozka IND 80 400/70 R24 166A2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ozka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ozka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ozka IND 80 400/70 R24 166A2
Индустриальные шины Ozka IND80 (индустриальная) 400/70 R24 166A2 16PR 1002 | 21 762 грн. |
Ozka IND80 індустріальна індустріальна (400/70R24 166A2) 411715 | 19 864 грн. |
Вантажні шини Ozka IND80 (індустріальна) 400/70 R24 166A2 16PR | 23 068 грн. |