Вантажна шина Ozka KNK 35 5.5 R16 86A6
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Ozka KNK 35 5.5 R16 86A6 5.5 R16 " 86 A6 10 R16 " 115 A6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ozka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ozka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ozka KNK 35 5.5 R16 86A6
Усі ціни 7 →Ozka KNK35 5.5 R16 86A6 | 2 183 грн. |
Cільгосп шина OZKA KNK35 5.50-16 86A6 | 2 166 грн. |
Cільгосп шина OZKA KNK35 5.50-16 86A6 | 2 187 грн. |
OZKA Cільгосп шина OZKA KNK35 5.50-16 86A6 | 2 207 грн. |
OZKA Cільгосп шина OZKA KNK35 5.50-16 86A6 | 2 176 грн. |
Грузовые шины Ozka KNK35 (с/х) 5.5 R16 86A6 6PR 1002105757 | 2 220 грн. |
Ozka Knk35 (5.5/R16 86A6) | 2 207 грн. |
Модификації Ozka KNK 35 5.5 R16 86A6
Ціни на Ozka KNK 35 5.5 R16 86A6 |
---|---|---|---|---|
Ozka KNK 35 5.5 R16 86A6 | від 2 166 грн. | 7 пропозицій | ||
Ozka KNK 35 10 R16 115A6 | від 5 244 грн. | 8 пропозицій |