Рюкзак Pacsafe Metrosafe X 20L 20 л
Відео 16Фото 27 |
Pacsafe Metrosafe X 20L 20 л25 л |
|
Рюкзак оснащений захистом від безпровідного сканування пристроїв і банківських карт - RFIDsafe і комплексною системою «Антизлодій».
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pacsafe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pacsafe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pacsafe Metrosafe X 20L 20 л
Рюкзак Pacsafe Metrosafe X 20L "Антикрадій" графітовий (30640144) | 4 699 грн. |
Міський рюкзак "Антизлодій" Pacsafe Metrosafe X 20L для ноутбука 6 ст. зах | 3 387 грн. |
Рюкзак Pacsafe Metrosafe X 20L "Антикрадій" камуфляжний (30640814) | 3 399 грн. |
Рюкзак Pacsafe Metrosafe X 20L backpack 6 ступенів захисту (30640517) | 3 379 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pacsafe Metrosafe X 20L
Ціни на Pacsafe Metrosafe X 20L |
---|---|---|---|---|
Pacsafe Metrosafe X 20L 20 л | від 3 379 грн. | 4 пропозиції | ||
Pacsafe Metrosafe X 25L 25 л | від 7 102 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →