Рюкзак Pacsafe Venturesafe G3 15L 15 л
Відео 1Фото 8 |
Pacsafe Venturesafe G3 15L |
|
Рюкзак оснащений комплексною системою «Антизлодій».
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pacsafe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pacsafe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pacsafe Venturesafe G3 15L 15 л
Рюкзак "антизлодій" для ноутбука Pacsafe Venturesafe 15L, 5 ступенів захис | 3 349 грн. |
Міський рюкзак "Антизлодій" для ноутбука Pacsafe Venturesafe 15L, 5 ст. за | 3 357 грн. |
Рюкзак для ноутбука Pacsafe "антикрадій" Venturesafe 15.4" Blue (60540639) | 3 356 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →