Змішувач Paffoni Red 075
Paffoni Red 075 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Red 075
Усі ціни 6 →Змішувач для умивальника Paffoni Red хром RED075CR | 3 780 грн. |
Змішувач для умивальника Paffoni Red RED 075 CR | 2 904 грн. |
Змішувач для умивальника з економією гарячої води Paffoni Red хром RED075C | 4 158 грн. |
Змішувач для умивальника з економією гарячої води Paffoni Red RED 075 CR-E | 3 194 грн. |
Змішувач для раковини Paffoni Red (колір - хром), з донним клапаном RED075 | 3 780 грн. |
Змішувач для раковини, картридж Energy Saving Paffoni Red (колір - хром), | 4 158 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →