Змішувач Paffoni Ringo-West RIN295CR-MET
Фото 4 |
Paffoni Ringo-West RIN295CR-MET |
|
Може комплектуватися гнучким підведенням стандарту G 1/2".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Ringo-West RIN295CR-MET
Усі ціни 17 →Змішувач для кухні Paffoni Ringo чорний матовий RIN295NO-MET на дві води | 16 032 грн. |
Змішувач для кухні, з витяжним виливом та підключенням для фільтрованої во | 12 332 грн. |
Змішувач для кухні із висувною лійкою та виливом для фільтрованої води PAF | 16 032 грн. |
Змішувач для кухні Paffoni Ringo чорний матовий (RIN295NO-MET) RIN295NO-ME | 16 032 грн. |
Змішувач для кухні Paffoni Ringo RIN 295 NO з висувним виливом, чорний RIN | 16 032 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →