Змішувач Paffoni Elle EL179CR
Фото 4 |
Paffoni Elle EL179CR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Elle EL179CR
Усі ціни 6 →Змішувач для кухні Paffoni Elle хром EL179CR | 16 268 грн. |
Змішувач для кухні Paffoni Elle EL 179 CR | 11 254 грн. |
Paffoni Elle Chrom El179Cr | 18 160 грн. |
Paffoni Elle Chrom El179Cr | 18 614 грн. |
Paffoni Elle Chrom El179Cr | 19 068 грн. |
Змішувач для кухні Paffoni Elle (колір - хром) EL179CR EL179CR | 16 268 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →