Верхній душ Paffoni Syncro ZSOF075CR
Фото 5 |
Paffoni Syncro ZSOF075CR |
|
Антивапняна система.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Syncro ZSOF075CR
Усі ціни 31 →Верхній душ Paffoni Syncro 20 см чорний матовий ZSOF075NO ZSOF075NO+ZSOF06 | 10 724 грн. |
Верхній душ Paffoni Syncro ZSOF 075 CR | 5 785 грн. |
Лійка для верхнього душу PAFFONI Syncro ZSOF075NO квадратна 200x200мм лату | 6 077 грн. |
Верхній душ Paffoni SYNCRO 200 чорний матовий (ZSOF075NO) ZSOF075NO | 6 077 грн. |
Верхній душ Paffoni SYNCRO “Quadro” 20х20 см (колір - білий матовий) ZSOF | 6 077 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →