Душовий набір Paffoni Life ZSAL135CRAG
Paffoni Life ZSAL135CRAG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Life ZSAL135CRAG
Усі ціни 21 →Душовий гарнітур Paffoni Light Life хром ZSAL135CR | 5 934 грн. |
Душовий гарнітур Paffoni Life хром ZSAL 135 CRAG | 4 300 грн. |
Душовий набір PAFFONI Life ZSAL135NO із ручною лійкою, шлангом та стійкою | 7 475 грн. |
Душовий набір Paffoni Life ZSAL 135 NO ZSAL135NO | 7 475 грн. |
Душовий гарнітур Paffoni Light LIFE на штанзі з ручним душем, хром (ZSAL13 | 5 516 грн. |
ще 16 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Paffoni Life ZSAL135CRAG:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →