Душова система Paffoni Level KITLES015CR
Paffoni Level KITLES015CR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Level KITLES015CR
Усі ціни 8 →Душова система прихованого монтажу Paffoni Shower хром KITLES015CR | 19 598 грн. |
Душова система Paffoni Shower прихованого монтажу із змішувачем та верхнім | 16 138 грн. |
Душова система прихованого монтажу PAFFONI Shower KITLES015CR із верхнім д | 16 139 грн. |
Душова система Paffoni Level KIT LES015 CR KITLES015CR | 16 138 грн. |
Душова система прихованого монтажу Paffoni Shower хром KITLES015CR | 19 598 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →